Tantra masáže

Smyslná tantrická masáž vám zajistí příjemný pocit uvolnění, hlubokou relaxaci, ale také vzrušující stimulaci. Tantra masáž se řadí k celostním masážím a zasáhne jak vaši fyzickou, tak i duševní a emoční rovinu.

Můžete se těšit na hýčkání celého těla, včetně genitálií, díky čemuž se krásně rozproudí energie a nastartují vibrace těla. Začnou se uvolňovat veškeré energetické bloky a s nimi následně emoce, dojde k otevření vědomí a zesílení vnímání přítomnosti.

Díky uvolnění emocí a rozproudění energie dochází k hluboké relaxaci a zároveň k sexuální stimulaci na zcela jiné úrovni. Tantrická masáž vás zbaví stresu a napětí, ale také účinně pracuje s depresí.

Tuto masáž provádí naše krásné a zkušené masérky, které přesně vědí, jak postupovat, aby měla Tantra masáž tu největší efektivitu.

Tantra masáž otevře vaše tělo zcela novému potěšení a plně rozvibruje veškerou vaši energii.

Co mohu očekávat na Tantra masáži?

Tantra masáž začne krátkým rozhovorem s naší masérkou, během kterého si ujasníte potřebné informace a masérka zjistí vaše očekávání. Masáž probíhá v intimním prostředí našeho vyhřátého salonu. K dispozici je i sprcha. Používáme příjemné oleje a další masážní prvky, které uvolní vaše tělo.

Zvolit si můžete mezi intimní tantrickou masáží, která zahrnuje masáž pohlaví, nebo masáží bez intimních doteků.

Po Tantra masáži doporučujeme vyhradit si ještě chvíli času pro sebe, nikam nespěchat a nechat doznívat příjemné pocity uvolnění.

Dopřejte si hluboce uvolňující Tantra masáž v Praze a nechte se hýčkat. Užijte si tento nevšední zážitek v našem masážním salonu.

Během Tantra masáže nedochází k sexuálnímu styku mezi klientem a masérkou.

V našem salonu Masáže ROYAL Praha můžete vyzkoušet i jiné druhy erotických masáží. Dopřejte si například klouzavou Nuru masáž, erotickou masáž pro páry nebo smyslnou mýdlovou masáž

Délka masáže1 masérka2 masérky3 masérky
60 min2200 Kč3900 Kč5900 Kč
90 min3000 Kč5400 Kč8300 Kč
120 min3900 Kč7700 Kč10900 Kč
180 min5200 Kč9700 Kč14900 Kč