Erotická masáž pro páry

Erotická masáž pro páry je smyslná masáž, která upevní váš vztah s partnerem a probudí ve vás touhu a chuť experimentovat. Nezáleží na tom, jestli jste čerstvě zamilovaní nebo manželé, tato masáž pro vás bude odpoutáním od všedních dní!

Příjemná erotická masáž pro dva je intimním a velmi vzrušujícím prožitkem. Rozproudí vaše touhy a ta nejtajnější přání. Díky technikám naší zkušené masérky dosáhnete maximální rozkoše!

Co mohu očekávat na erotické masáži pro páry?

Erotickou masáž pro páry si vychutnáte v intimně osvětlené místnosti a příjemné atmosféře našeho masážního salonu Masáže ROYAL. Můžete se těšit na hebkou erotickou masáž, kterou si budete moci oba užívat plnými doušky. Na přání vám masérka dopřeje intenzivní masáž intimních partií a slastné explozivní vyvrcholení.

Erotická masáž pro dva vám pomůže splnit i ta nejtajnější přání. Uvolní nahromaděný stres a nevyřčené touhy. Současně prohloubíte intimitu s partnerem a získáte novou sexuální energii. Tato masáž je prováděna ve stylu tantrické masáže. Díky tomu rozproudí vaši vnitřní sílu a okoření váš milostný život. Z masáže budete odcházet výborně naladění a odpočatí.

Užijte si s partnerem či partnerkou smyslnou erotickou masáž pro páry v Praze a nechte se hýčkat!

V našem salonu Masáže ROYAL Praha si můžete dopřát i jiné druhy erotických masáží. Vyzkoušejte například Nuru masáž, VIP masáž ROYAL nebo vzrušující mýdlovou masáž.

Délka masáže1 masérka2 masérky
60 min2300 Kč3600 Kč
90 min2600 Kč5200 Kč
120 min3400 Kč6800 Kč
180 min4800 Kč9600 Kč