Nuru masáž

Nuru masáž je orientální technika nazývající se také klouzavá masáž nebo masáž tělo na tělo. Během této opravdu vzrušující masáže vám krásná masérka na tělo nanese lehký teplý Nuru gel a nahá se na vás položí. Bude po vás příjemně klouzat a masírovat vás svými bujnými ňadry, pevnými hýžděmi nebo konečky prstů. Ucítíte její horkou kůži a své stupňující se vzrušení.

Tato lákavá rozkoš rozdráždí všechny vaše smysly! Nejen, že velmi rychle uvolní celé vaše tělo a zbaví vás napětí, ale také naplno vybičuje vaši touhu. Pocítíte intenzivní vlnu rozkoše a při vzrušující přítomnosti sexy masérky na vašem rozpáleném těle prožijete neřízenou explozi.

Co mohu očekávat od Nuru masáže?

Smyslná Nuru masáž pochází z těch nejlepších lázeňských salonů v Japonsku. Jejím základem je pomazání těla klouzavým gelem Nuru. Tento gel je bezbarvý, nelepí a nezanechává žádné stopy. Zajistí vám vzrušující požitek z doteku horké kůže nádherné masérky, která se vás dotýká tělo na tělo a klouže po vás svými intimními partiemi.

Naše masérka vás nejprve pozve do sprchy, kde ze sebe smyjete starosti běžného dne. Ve vyhřátém pokoji vám následně dopřeje uvolňující a relaxační masáž svými šikovnými prsty, během které se vám naskytne vzrušující pohled na její krásné nahé tělo.

Poté na vás nanese klouzavý Nuru gel a rozetře vám jej po roztoužené kůži. Nyní se můžete těšit na výbušnou Nuru masáž, kdy po vás masérka začne klouzat svými hebkými ňadry, hýžděmi i intimními partiemi. Až ucítí blížící se vyvrcholení, začne vás cíleně laskat a dovede vás k explozivnímu výbuchu. Tímto však vaše masáž skončit nemusí, budete-li mít chuť pokračovat, masérka udělá vše pro vaše další uspokojení.

Užijte si smyslnou Nuru masáž v Praze, nechte na sobě klouzat horké tělo masérky a zažijte bouřlivé vzrušení!

V našem salonu Masáže ROYAL Praha si můžete dopřát i další druhy erotických masáží. Vyzkoušejte například VIP masáž ROYAL, mýdlovou masáž nebo klasickou erotickou masáž.

Délka masáže1 masérka2 masérky
60 min2400 Kč4000 Kč
90 min2800 Kč5000 Kč