VIP masáž Royal

VIP masáž ROYAL se také nazývá thajská královská masáž. Díky této velice příjemné proceduře se budete cítit jako znovuzrození. Masáž ROYAL kombinuje tradiční thajskou masáž společně s olejovou masáží. Na závěr procedury jsou na místa, kde proudí v těle energie, přikládány speciální horké bylinné sáčky. Tím dochází k uvolnění energetických bloků a zlepšení imunity.

Tato masáž vám pomůže odbourat stres, vyloučit z těla energetické bloky a celkově zregenerovat organizmus.

Co mohu od VIP masáže ROYAL očekávat?

Společně s naší nádhernou masérkou si nejprve dopřejete horkou sprchu. Tak se prohřejí vaše těla a vy se připravíte na intenzivní VIP masáž ROYAL. Po uvolňující sprše se přesunete do útulně zařízené místnosti s intimním osvětlením a příjemnou hudbou. Masérka vás přivítá sklenkou šampaňského.

 VIP masáž ROYAL kombinuje několik osvědčených masážních technik a postupů. Naše masérka nejprve uvolní vaše ztuhlé tělo tak, aby mohla masáž ROYAL dobře působit na vaše energetické dráhy. Pomocí tlakové metody protáhne vaše tělo a rozehřeje svaly. Poté provede intenzivní thajskou masáž společně za použití uvolňujících aroma olejíčků a na vaši pokožku začne přikládat nahřáté plátěné sáčky naplněné léčivými bylinkami.

VIP masáž ROYAL odstraní ztuhlost svalů, kloubů i šlach. Příjemně osvěží a zpevní pokožku, posílí nervový systém a poskytne vám duševní regeneraci. Masážní techniky a šikovnost nádherné masérky vám navíc zajistí intenzivní vyvrcholení!

Užijte si uvolňující královskou masáž v našem salonu Masáže ROYAL! Budete odcházet příjemně uvolnění a zregenerovaní.

Kromě VIP masáže ROYAL v Praze vám můžeme nabídnout další druhy masáží. Vyzkoušejte například klasickou erotickou masáž, klouzavou Nuru masáž nebo smyslnou mýdlovou masáž!

Délka masáže1 masérka2 masérky3 masérky
60 min2200 Kč3900 Kč5900 Kč
90 min3000 Kč5400 Kč8300 Kč
120 min3900 Kč7700 Kč10900 Kč
180 min5200 Kč9700 Kč14900 Kč