Mýdlová masáž

Mýdlová masáž je smyslná erotická masáž, během které dochází ke kontaktu těla klienta a nahého těla naší krásné masérky. Příjemná erotická atmosféra a teplé mýdlové bublinky uvolní celé vaše tělo, rozproudí krev a probudí nečekané vzrušení. Tuto masáž si v dávných dobách užívali sultáni ve svých harémech. Oni věděli, proč je mýdlová masáž jedna z nejpříjemnějších!

Tato masáž je podobná velice oblíbené nuru masáži (prolinkovat), dochází během ní ke vzrušujícímu doteku tělo na tělo. Díky jemným mýdlovým bublinkám na vás bude masérka příjemně klouzat a dotýkat se vás svými vlhkými ňadry, horkou kůží i pevnými hýžděmi.

Mýdlová pěna bude zakrývat a opět odkrývat nahé tělo dívky, což ještě více rozpálí vaši touhu. Zažijete neskonalé pocity vzrušení a pomocí smyslného dráždění šikovné masérky se můžete těšit na intenzivní vyvrcholení.

Co mohu očekávat od mýdlové masáže?

Nejprve si dopřejete horkou sprchu. Tak se prohřeje vaše tělo a vy se připravíte na intenzivní mýdlovou masáž. Po uvolňující sprše se přesunete do útulně zařízené místnosti s intimním osvětlením a příjemnou hudbou.

Aby se prokrvila vaše kůže, masérka vám nejprve provede peeling celého těla. Nyní přichází na řadu samotná mýdlová masáž. Vy jste již uvolněný a roztoužený po dalším postupu, který si pro vás masérka připravila.

Mýdlovou pěnu na vaši kůži masérka nanese pomocí speciální mořské houby. Pečlivě a něžně ji rozetře po vašem těle a začne vás příjemně masírovat. Během masáže použije praktiku tělo na tělo, při které na vás bude příjemně klouzat svým nahým tělem. Ucítíte její horkou kůži, krásná ňadra i dotek jejích intimních partií. Vaše vzrušení začne intenzivně stoupat a zažijete explozivní vyvrcholení.

Vyzkoušejte smyslnou mýdlovou masáž v našem salonu Masáže ROYAL Praha a zažijte intenzivní vzrušení!

V naší nabídce naleznete i další druhy erotických masáží v Praze. Vyzkoušejte například erotickou masáž pro páry, VIP masáž ROYAL nebo klasickou erotickou masáž.

Délka masáže1 masérka2 masérky
60 min2400 Kč4000 Kč
90 min2800 Kč5000 Kč