Jaké erotické masáže Praha 3 nabídne? Budete se divit!

Praha je městem, kde to žije. Dostane se vám zde snad všech služeb, o kterých by se vám jen mohlo zdát, a erotické masáže pochopitelně nejsou výjimkou. Kam se ale vydat, pokud stojíte o skutečně nezapomenutelnou masáž? Budete se nejspíš divit, nicméně pokud hledáte erotické masáže Praha 3, vydejte se raději do Karlína. Zajížďka stojí za to!

Kvůli masáži, které se vám dostane v našem salonu Masáže Royal, by se vyplatilo jet i přes celou Prahu. To však nemusíte. Máte-li zájem o erotické masáže Praha 3, udělejte si výlet do sousední části hlavního města, do Karlína. Právě zde, na ulici Křižíkova, sídlí náš salon Masáže Royal.

Erotické masáže nejsou sexuální služby

Jestli jste na erotické masáži ještě nikdy nebyli, zřejmě přesně nevíte, co očekávat. Máte zájem skutečně jen o erotické masáže Praha 3, nebo vám jde o sexuální služby? Ve druhém případě budete zklamaní, protože erotické masáže se od sexuálních služeb liší. Sice při nich obvykle dochází k vyvrcholení, a často ne pouze k jednomu, nicméně sex nečekejte, toho se vám nedostane.

Pokud se však pro erotické masáže Praha 3 vydáte do sousedního Karlína, zažijete pocity, které byste u klasického sexu rozhodně neměli. Zkušená masérka bude masírovat a hladit celé vaše tělo včetně intimních partií. Pomůže vám uvolnit se a možná díky ní poznáte, co je vám vlastně příjemné.

Na erotické masáže Praha 3 třeba i s partnerkou

V salonu Masáže Royal nabízíme širokou škálu různých druhů masáží. Nechybí ani párová masáž, která vám pomůže oživit fádní sexuální život. K dispozici jsou také služby na přání (např. foot job, tedy masáž nohama).

Pokud hledáte vyloženě erotické masáže Praha 3, nemusíte se bát. Z Prahy 3 se do Karlína dostanete zcela jednoduše. Blízko salonu jsou stanice metra Křižíkova a Invalidovna, případně zastávka tramvaje Urxova. Pro ty, kdo přijedou vlastním autem, je všude okolo placená fialová zóna se vždy volnými místy k zaparkování.