Hledáte erotické masáže Praha 6? Zajeďte si raději do Karlína

V Praze často platí, že čím blíže jste k centru, tím luxusnější a lepší podniky v okolí najdete. Proto pokud hledáte erotické masáže Praha 6, udělejte si raději výlet blíž do centra, tentokrát konkrétně do Karlína. Sídlí tam totiž náš vyhlášený salon Masáže Royal s velmi širokou nabídkou služeb.

Ať už hledáte erotické masáže Praha 6 jako nováček, nebo máte pár těchto zážitkových masáží za sebou, v našem salonu Masáže Royal vás určitě příjemně překvapí. Zaměstnávají pouze zkušené a krásné masérky, které nabízejí nejrůznější služby. Sex však nečekejte, ten pod erotické masáže opravdu nespadá.

Proč si místo erotické masáže Praha 6 zajet raději do Karlína?

Své zajížďky určitě nebudete litovat, protože v nabídce máme dokonce několik velmi speciálních typů služeb. Jednou z nich je i VIP masáž Royal neboli thajská královská masáž. Ta kombinuje tradiční techniky thajských masáží s olejovou masáží a horkými bylinnými sáčky. Dokonale uvolní tělo, zpevní pokožku, poskytne duševní regeneraci a samozřejmě vás přivede k vyvrcholení.

Další typy masáží si můžete prohlédnout přímo na webu. Nezapomeňte si však prostudovat i přídavné služby, které jsou k dispozici. Nelákala by vás například strip show před masáží? Vzrušující podívaná v podobě lesbi show? Nebo raději technika Foot job, tedy masáž nohama?

Jak se do Karlína dostat?

Původně jste hledali erotické masáže Praha 6, ale nyní jste přesvědčeni, že vaše sny splníme v Karlíně? Není to daleko. Přímo blízko salonu se nachází stanice metra Křižíkova a Invalidovna, případně zastávka tramvaje Urxova. Přijet se dá i autem, okolo je fialová placená zóna, volná místa jsou tu vždy.

Náš salon je naprosto diskrétní. Přivítá vás luxusním nadstandardním prostředím a také naprostou profesionalitou. Co se stane za zdmi salonu, tam také zůstává, a o vaší návštěvě se tedy nikdo nedozví. Pokud někomu nebudete chtít nadšeně vyprávět, co vše jste zde zažili.