Hledáte erotické masáže Praha 5? Udělejte si zajížďku do Karlína, nebudete litovat

Víte, co je lepší než klasický sexuální styk? Přijďte na erotickou masáž a pochopíte. I jako muži zjistíte, že to, čemu ženy říkají předehra, je tím vrcholným erotickým zážitkem. A o své vyvrcholení samozřejmě nepřijdete. Pouze zjistíte, že na něj lze i jinak. Náš salon však rozhodně není čistě pánskou záležitostí. Právě naopak. Vítané jsou páry i samotné ženy. A i když hledáte erotické masáže Praha 5, zajeďte si k nám, na fascinující masáž do Karlína.

Masáže, které odbourají nejen erotické napětí

Erotické masáže jsou stále oblíbenějším způsobem, jak se oprostit od běžných starostí a uvolnit se. Jak po stránce psychické, tak fyzické. Přináší uvolnění celému tělu, odbourávají stres, sexuálně nás uspokojí, nebo někdy právě naopak, stimulují nás a jsou cestou ke zlepšení našeho sexuálního života obecně.

Co čekat od erotických masáží?

Rozhodně příjemné a pro mnohé nezapomenutelné chvilky. S krásnou masérkou, která vás masíruje buď v luxusním minimalistickém prádle, nebo zcela nahá, si máte možnost užít hned u několika typů masáží. Kdo rád zkouší nové věci, může pokaždé vyzkoušet jinou masáž. Tradiční je v naší nabídce klasická erotická masáž. Masérka vás masíruje rukama i celým svým tělem až do vašeho úplného vyvrcholení. Jestli se jej rozhodnete zopakovat, záleží jen na vás. Nezapomeňte, že při masáži nikdy nedochází ke klasickému pohlavnímu styku. Pokud chcete svoji masérku líbat, nebo uspokojit rukou, požádejte ji o svolení.

TIP: Hledáte erotické masáže Praha 5? Udělejte si malou zajížďku do našeho salonu Masáže Royal v pražském Karlíně. Těšíme se na vás. 

Erotická exotika

Nemusíte zůstávat pouze u klasické erotické masáže. Naši klienti milují mýdlovou erotickou masáž za pomoci mýdlové pěny, ale též nuru masáže, u kterých se používá kluzký gel nanesený na celé tělo. Vrcholnou nabídkou je erotická VIP masáž Royal. Jde o thajskou královskou masáž, u které se používají bylinky i aroma oleje.

Úžasné zážitky si z našeho salonu odnáší páry

Nebojte se, že návštěva erotické masáže nahlodá váš vztah. Právě naopak. Rozproudí ve vás sexuální touhu i uvolní sexuální napětí. Tento zážitek oceníte jako začínající pár, ale i po mnoha letech soužití. Erotická masáž pro páry je prováděna ve stylu tantrické masáže, která rozproudí vaši energii a nabudí společný sexuální život. Masáž může, ale nemusí končit intenzivní masáží vašich intimních partií a vyvrcholením. Jestli jej necháte na masérce, nebo na své partnerce či partnerovi, je již na vás.

Erotické masáže Praha 5

Nehledejte dobrou masáž podle pražské čtvrti! K nám, do Karlína, se dostane z „pětky“ snadno autem i MHD. Nabízíme diskrétní erotické masáže od krásných masérek. Prý nejkrásnějších v Praze. Přijďte se přesvědčit. Praha 5 erotické masáže? Zapomeňte! Čekají vás top služby v Karlíně.