Erotická masáž pro ženy

Erotická masáž pro ženy je v dnešní době čím dál tím oblíbenější! Není divu, ženy také potřebují hýčkat a užívat si příjemných doteků. Každá žena by si jistě přála dopřát si intimní chvíli v rukou někoho, kdo ví, kde se jí smyslně dotýkat.

Erotická masáž pro ženy vám pomůže dosáhnout uvolnění a intenzivního vzrušení. Okoření váš milostný život a rozproudí ve vás novou erotickou energii!

Nemusíte se ničeho obávat, naše masérky přesně vědí, jak postupovat, aby vám masáž byla příjemná a splnila svůj účel.

Co mohu očekávat od erotické masáže pro ženy?

V našem masážních salonu Masáže ROYAL necháme zcela na vás, jakým způsobem budete chtít proniknout do této masáže. Můžete si zvolit příjemné hlazení, něžné masírování nebo intenzivní masáž vagíny.

Nebojte se své masérce hned na počátku sdělit, co byste ráda vyzkoušela nebo co by vám naopak nemuselo být příjemné. V našem salonu dbáme především na spokojenost našich zákazníků a na prvním místě je vždy vyslechnutí jejich požadavků.

Nejprve si dopřejte horkou sprchu, ve které z vás opadnou veškeré starosti. Pokud si budete přát společnou sprchu, masérka jemně namydlí každý záhyb vašeho těla a rozproudí tak vaši krev. Horká voda vás zrelaxuje a nabudí vaši touhu pro další pokračování masáže.

Až budete dostatečně uvolněná, přesunete se na masážní matraci. Zde se masérka začne věnovat samotné masáži za pomocí jemných olejů a emulzí. Nejprve však použije něžné techniky lechtání a hlazení, poté se přesune k intenzivnější masáži erotogenních zón. Ucítíte stoupající vzrušení a touhu, aby pokračovala níž a níž.

S vaším souhlasem se poté bude věnovat slastné masáži pochvy, která ve vás rozohní zažehnutý plamen. Stoupající vzrušení bude zakončeno velmi intenzivním výbuchem, který vás zahalí do vibrujících pocitů.

Dopřejte si smyslnou erotickou masáž pro ženy u nás v salonu Masáže ROYAL Praha a zažijte tak nezapomenutelné pocity vzrušení!

Kromě erotické masáže pro ženy v Praze vám můžeme nabídnout další druhy masáží. Vyzkoušejte například erotickou masáž pro páry, klouzavou Nuru masáž nebo mýdlovou masáž!

Délka masáže1 masérka2 masérky3 masérky
30 min1300 Kč2000 Kč3300 Kč
60 min1800 Kč2900 Kč4600 Kč
90 min2600 Kč4200 Kč6600 Kč
120 min3400 Kč5400 Kč8700 Kč
180 min4800 Kč7700 Kč12300 Kč