Časté dotazy

Máte nějaké dotazy v souvislosti s erotickými masážemi, které provádíme? Podívejte se, zda nenaleznete odpověď zde. Případně nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo na email.

Je cena masáží konečná?

Ano, cena za masáž je již konečná, neplatíte nic navíc ani na vás nečekají žádné příplatky za ROYAL služby k masáži. Naším cílem je, abyste si svou masáž naplno užili, nikoliv, abyste byli ve stresu z toho, kolik budete za doplňkovou masáž nebo služby navíc doplácet.

Je salon Masáže Royal diskrétní?

Ano, v našem salonu klademe důraz na naprostou 100% diskrétnost. Chceme vás hýčkat v luxusním nadstandardním prostředí a dopřát vám vysoce kvalitní služby. Naše proškolené masérky i my důsledně dbáme na to, aby to, co se odehrává v salonu, v salonu také zůstalo. Nikdo se o vaší návštěvě u nás nedozví. Na vše budete vzpomínat pouze vy. 

Pro koho jsou masáže vhodné?

Masáže v našem salonu jsou vhodné pro všechny, kdo si chtějí užít příjemný čas a uvolnit se od každodenního stresu. Na masáž k nám mohou přijít muži i ženy od 18 let, horní věková hranice není omezená. Masáž v našem salonu vám přinese nové vzrušující zkušenosti, které můžete zapojit do svého soukromého života. Navíc také rozproudí sexuální energii a oživí váš sexuální život.

Je sprcha započítaná v masáži?

Ano, sprcha před masáží je započítaná do času masáže.

Bude masérka při masáži nahá?

Ano, naše masérky masírují nahé, nebo na váš požadavek oblečené v sexy spodním prádle. Během masáže si budete užívat pohled na jejich krásná těla.

Smím se dotýkat masérky?

Masérky se dotýkat můžete, pokud vám to dovolí, můžete ji uspokojit rukou.

Budu při masáži nahý/nahá i já?

Ano, při všech masážích v našem salonu budete nahý/nahá i vy, aby se vás mohla masérka dotýkat na všech místech na těle.

Jak se mohu na masáž připravit?

Na masáž se nemusíte nijak připravovat, stačí být uvolněný a těšit se na nové příjemné zážitky. Vše, co budete k masáži potřebovat, máme pro vás v salonu nachystané.

Je dovoleno líbání s masérkou?

Líbání není obvyklé a je dovoleno pouze po dohodě s masérkou. Domluvte se s ní, zda-li vám líbání umožní.

Co když nebudu uspokojen? Je stanovený limit počtu vyvrcholení?

Naše masérky dělají vždy vše pro to, aby byl klient plně uspokojen a masáž si dokonale užil. Může se stát, že budete v nějakém napětí, které nepůjde odstranit, ale masérky jsou i na tyto situace vyškolené a vynasnaží se vás uvolnit a příjemně uspokojit. Limit počtu vyvrcholení stanoven není, záleží na vás, kolikrát budete chtít být uspokojen.

Je součástí masáže sex?

Ne, během masáže ani mazlení nedochází ke klasickému sexuálnímu styku mezi masérkou a klientem. Cílem masáže je rozproudit vaši sexuální energii, uvolnit napětí a uspokojit vás pomocí masážních technik a zkušeností masérek.

Kde masáže provádíte?

Masáže provádíme v útulném salonu Masáže Royal Praha.

Místnosti v salonu jsou příjemně zařízené a vytváří pocit intimity. Věříme, že se u nás budete cítit hezky.

Jak se k vám dostanu, lze poblíž salonu zaparkovat?

Do našeho salonu se dostanete metrem (výstupní stanice Křižíkova či Invalidovna), nebo také tramvají (zastávka Urxova).

Zaparkovat u nás můžete bez problémů. Všude okolo je placená fialová zóna a vždy je několik volných parkovacích míst.

Mohu u vás zakoupit dárkový poukaz?

Ano, dárkový poukaz u nás můžete zakoupit a masáží v našem salonu tak potěšit někoho blízkého. Vaši žádost na nákup dárkového poukazu sdělte operátorce, která vám může poukaz zaslat nebo si jej vyzvednete v salonu.

Máte jakékoliv další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.
Rádi vám je zodpovíme.